SLQ40407A-R56MHF
SLQ40407A-R56MHF ITG Electronics, Inc.
b1b65e2b887c23e992e9401d0dcd009b.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: Power Bead 0.56uH 0.73mOhm 36A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.394" L x 0.275" W (10.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.73mOhm
Current - Saturation (Isat): 36A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 500 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 31 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Power Bead 0.56uH 0.73mOhm 36A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.394" L x 0.275" W (10.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.73mOhm, Current - Saturation (Isat): 36A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 500 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 31 A.