Продукція > SOLAHD > SLS-12-017T
SLS-12-017T
SLS-12-017T SolaHD
catalog-solahd-silver-line-series-power-supplies-en-us-164038.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC CONVERTER 12V 20W
Power (Watts): 20W
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.84" L x 3.99" W x 1.62" H (123.0mm x 101.4mm x 41.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CSA, cURus
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Not For New Designs
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 1.7 A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 20W, Power (Watts): 20W, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.84" L x 3.99" W x 1.62" H (123.0mm x 101.4mm x 41.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CSA, cURus, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Not For New Designs, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 1.7 A.
Інші пропозиції SLS-12-017T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLS-12-017T SLS-12-017T Виробник : SolaHD catalog-solahd-silver-line-series-power-supplies-en-us-164038.pdf Linear Power Supplies 12V@1.7A OR 15V@1.5A