SLSCE30-1800Q8
SLSCE30-1800Q8 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Emitter; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1800 mm (70.9 in); Housing Length: 1869 mm (73.6 in); Connection: 8-pin M12 Connector; No test Input
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук