SLSCP14-1350P88
SLSCP14-1350P88 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 1350 mm (53.1 in); Housing Length: 1420 mm (55.9 in); Connection: 8-pin M12 Pigtail Connectors; Emitter: No test Input
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук