SLSCP14-900P88
SLSCP14-900P88 Banner Engineering
112852-3078926.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 900 mm (35.4 in); Housing Length: 971 mm (38.2 in); Connection: 8-pin M12 Pigtail Connectors; Emitter: No test Input
Написати відгук