SLSCP30-1800P88
SLSCP30-1800P88 Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSCP30-1800P88 EZS PAIR 30MMODS
Features: Blanking
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 1.8m
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 120
Написати відгук
Description: SLSCP30-1800P88 EZS PAIR 30MMODS, Features: Blanking, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 1.8m, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 120.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSCP30-1800P88 SLSCP30-1800P88 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Pair; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1800 mm (70.9 in); Housing Length: 1869 mm (73.6 in); Connection: 8-pin M12 Pigtail Connectors; Emitter: No test Input