SLSCR14-1200Q8
SLSCR14-1200Q8 Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Packaging: Box
Features: Blanking
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 1200mm
Operating Range: 0.1m ~ 6.0m
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN FINGER 14MM, Packaging: Box, Features: Blanking, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 1200mm, Operating Range: 0.1m ~ 6.0m.
Інші пропозиції SLSCR14-1200Q8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSCR14-1200Q8 SLSCR14-1200Q8 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Receiver; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 1200 mm (47.2 in); Housing Length: 1270 mm (50.0 in); Connection: 8-pin M12 Connector