SLSCR30-1200P8
SLSCR30-1200P8 Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Packaging: Box
Features: Blanking
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 1200mm
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM, Packaging: Box, Features: Blanking, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 1200mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m.
Інші пропозиції SLSCR30-1200P8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSCR30-1200P8 SLSCR30-1200P8 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Receiver; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1200 mm (47.2 in); Housing Length: 1270 mm (50.0 in); Connection: 8-pin M12 Pigtail Connector