SLSCR30-600Q8
SLSCR30-600Q8 Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSCR30-600Q8 EZS RCVR 30MMODSX6
Features: Receiver Only
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 600mm
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 40
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLSCR30-600Q8 EZS RCVR 30MMODSX6, Features: Receiver Only, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 600mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 40.
Інші пропозиції SLSCR30-600Q8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSCR30-600Q8 SLSCR30-600Q8 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Receiver; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 600 mm (23.6 in); Housing Length: 671 mm (26.4 in); Connection: 8-pin M12 Connector