SLSE14-300Q5
SLSE14-300Q5 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Emitter; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 300 mm (11.8 in); Housing Length: 372 mm (14.6 in); Connection: 5-pin M12 Connector; With Test Input
Написати відгук