SLSE14-900P8 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSE14-900P8 EZS EMTR 14MMODSX90
Features: Transmitter Only
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 900mm
Operating Range: 0.1m ~ 6.0m
Number of Beams: 120
Написати відгук
Description: SLSE14-900P8 EZS EMTR 14MMODSX90, Features: Transmitter Only, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 900mm, Operating Range: 0.1m ~ 6.0m, Number of Beams: 120.
Інші пропозиції SLSE14-900P8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSE14-900P8 SLSE14-900P8 Виробник : Banner Engineering 112852-3078926.pdf Safety Light Curtains SLSE14-900P8 EZS EMTR 14 mm ODS x 900 mm QD PIGTAIL