SLSE14-900Q8
SLSE14-900Q8 Banner Engineering
112852-3078926.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains SLSE14-900Q8 EZ-SCREEN EMITTER; 14 mm Resolution; Range: 0.1-6 m (4 in - 20 ft); Height: 900 mm (35.4 in); Response Time: (Tr) 32 ms: Number of Beams: 120; M12 Integral QD
Написати відгук