SLSE30-1350Q8
SLSE30-1350Q8 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Emitter; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1350 mm (53.1 in); Housing Length: 1420 mm (55.9 in); Connection: 8-pin M12 Connector; No test input
Написати відгук