SLSE30-150AP8B
SLSE30-150AP8B Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Emitter; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 150 mm (5.9 in); Housing Length: 262 mm (10.3 in); Connection: 8-pin M12 Pigtail Connector; No test input
Написати відгук