SLSE30-300Q5
SLSE30-300Q5 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSE30-300Q5 EZ-SCREEN EMITTER;
Packaging: Box
Features: Transmitter Only
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 300mm
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 20
Написати відгук
Description: SLSE30-300Q5 EZ-SCREEN EMITTER;, Packaging: Box, Features: Transmitter Only, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 300mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 20.
Інші пропозиції SLSE30-300Q5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSE30-300Q5 SLSE30-300Q5 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Emitter; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 300 mm (11.8 in); Housing Length: 372 mm (14.6 in); Connection: 5-pin M12 Connector; With Test Input