SLSE30-750Q8
SLSE30-750Q8 Banner Engineering
112852-3078926.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains SLSE30-750Q8 EZ-SCREEN EMITTER; 30 mm Resolution; Range: 0.1-18 m (4 in - 60 ft); Height: 750 mm (29.5 in); Response Time: (Tr) 17 ms; M12 Integral QD
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук