SLSE30-900Q8 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSE30-900Q8 EZ-SCREEN EMITTER;
Features: Transmitter Only
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 900mm
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 60
Написати відгук
Description: SLSE30-900Q8 EZ-SCREEN EMITTER;, Features: Transmitter Only, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 900mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 60.
Інші пропозиції SLSE30-900Q8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSE30-900Q8 SLSE30-900Q8 Виробник : Banner Engineering 112852-3078926.pdf Safety Light Curtains SLSE30-900Q8 EZ-SCREEN EMITTER; 30 mm Resolution; Range: 0.1-18 m (4 in - 60 ft); Height: 900 mm (35.4 in); Response Time: (Tr) 19 ms; Number Of Beams: 60; M12 Integral QD