SLSH-20225 Brady Corporation
B-292.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 2.25 IN H X 2 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Dot Matrix Printer
Length: 2.250" (57.15mm) 2 1/4"
Width: 2.000" (50.80mm)
Material - Body: Vinyl, Self-Laminating
Label Type: Die Cut
Applications: Cable and Wire Management
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: R5000
Написати відгук
Description: LABEL, 2.25 IN H X 2 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Dot Matrix Printer, Length: 2.250" (57.15mm) 2 1/4", Width: 2.000" (50.80mm), Material - Body: Vinyl, Self-Laminating, Label Type: Die Cut, Applications: Cable and Wire Management, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: R5000.