SLSH-20375
SLSH-20375 Brady Corporation
B-292.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 3.75 IN H X 2 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Dot Matrix Printer
Length: 3.750" (95.25mm)
Width: 2.000" (50.80mm)
Material - Body: Vinyl, Self-Laminating
Label Type: Die Cut
Applications: Cable and Wire Management
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: R5000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL, 3.75 IN H X 2 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Dot Matrix Printer, Length: 3.750" (95.25mm), Width: 2.000" (50.80mm), Material - Body: Vinyl, Self-Laminating, Label Type: Die Cut, Applications: Cable and Wire Management, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: R5000.