SLSP14-1050Q88
SLSP14-1050Q88 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 1050 mm (41.3 in); Housing Length: 1120 mm (44.1 in); Connection: 8-pin M12 Connectors; Emitter: No test input
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук