SLSP14-300Q88
SLSP14-300Q88 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 300 mm (11.8 in); Housing Length: 372 mm (14.6 in); Connection: 8-pin M12 Connectors; Emitter: No test input
Написати відгук