SLSP14-300SQ88
SLSP14-300SQ88 Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSP14-300SQ88 EZS PAIR 14MMODSX
Features: Blanking
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 300mm
Operating Range: 0.1m ~ 6.0m
Number of Beams: 40
Написати відгук
Description: SLSP14-300SQ88 EZS PAIR 14MMODSX, Features: Blanking, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 300mm, Operating Range: 0.1m ~ 6.0m, Number of Beams: 40.
Інші пропозиції SLSP14-300SQ88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSP14-300SQ88 SLSP14-300SQ88 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 300 mm (11.8 in); Housing Length: 372 mm (14.6 in); Connection: 8-pin M12 Connectors; Emitter: No test input