SLSP14-900Q85
SLSP14-900Q85 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 900 mm (35.4 in); Housing Length: 971 mm (38.2 in); Connection: Receiver 8-pin M12 Connector; Emitter: 5-pin M12 Connector, with test input
Написати відгук