SLSP30-1050Q88 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSP30-1050Q88 EZ-SCREEN PAIR; 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Light Curtains SLSP30-1050Q88 EZ-SCREEN PAIR; 30 mm Resolution; Range: 0.1-18 m (4 in - 60 ft); Height: 1050 mm (41.3 in); Response Time: (Tr) 21 ms; Number Of Beams: 70; M12 Integral QD.
Інші пропозиції SLSP30-1050Q88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSP30-1050Q88 SLSP30-1050Q88 Виробник : Banner Engineering 112852-3078926.pdf Safety Light Curtains SLSP30-1050Q88 EZ-SCREEN PAIR; 30 mm Resolution; Range: 0.1-18 m (4 in - 60 ft); Height: 1050 mm (41.3 in); Response Time: (Tr) 21 ms; Number Of Beams: 70; M12 Integral QD