SLSP30-1350Q88 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSP30-1350Q88 EZ-SCREEN PAIR; 3
Написати відгук
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1350 mm (53.1 in); Housing Length: 1420 mm (55.9 in); Connection: 8-pin M12 Connectors; Emitter: No test Input.
Інші пропозиції SLSP30-1350Q88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSP30-1350Q88 SLSP30-1350Q88 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1350 mm (53.1 in); Housing Length: 1420 mm (55.9 in); Connection: 8-pin M12 Connectors; Emitter: No test Input