SLSP30-1500Q88
SLSP30-1500Q88 Banner Engineering
112852-3078926.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains SLSP30-1500Q88 EZ-SCREEN PAIR; 30 mm Resolution; Range: 0.1-18 m (4 in - 60 ft); Height: 1500 mm (59 in); Response Time: (Tr) 27 ms; Number Of Beams: 100; M12 Integral QD
Написати відгук