SLSP30-450Q85
SLSP30-450Q85 Banner Engineering
112852-3078926.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains SLSP30-450Q85 EZ-SCREEN PAIR; With TEST Function; Range: 0.1-18 m (4 in - 60 ft); Height: 450 mm (17.7 in); Response Time: (Tr) 13 ms; Number Of Beams: 20; QD; 5-pin Emitter; 8-Pin Receiver
Написати відгук