SLSP30-450Q88 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSP30-450Q88 EZ-SCREEN PAIR; 30
Features: Blanking
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 450mm
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 30
Написати відгук
Description: SLSP30-450Q88 EZ-SCREEN PAIR; 30, Features: Blanking, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 450mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 30.
Інші пропозиції SLSP30-450Q88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSP30-450Q88 SLSP30-450Q88 Виробник : Banner Engineering 112852-3078926.pdf Safety Light Curtains SLSP30-450Q88 EZ-SCREEN PAIR; 30 mm Resolution; Range: 0.1-18 m (4 in - 60 ft); Height: 450 mm (17.7 in); Response Time: (Tr) 13 ms; Number Of Beams: 30; M12 Integral QD