SLSR30-300Q8
SLSR30-300Q8 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Receiver; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 300 mm (11.8 in); Housing Length: 372 mm (14.6 in); Connection: 8-pin M12 Connector
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLSR30-300Q8 EZ-SCREEN RECEIVER;, Packaging: Box, Features: Receiver Only, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 300mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 20.
Інші пропозиції SLSR30-300Q8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSR30-300Q8 Виробник : Banner Engineering Corporation Description: SLSR30-300Q8 EZ-SCREEN RECEIVER;
Packaging: Box
Features: Receiver Only
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 300mm