SLSRBR14-600Q8
SLSRBR14-600Q8 Banner Engineering
112852-3078926.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Remote Blanking Receiver; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 600 mm (23.6 in); Housing Length: 671 mm (26.4 in); Connection: 8-pin M12 Connector
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук