SLSRBR30-1500Q8
SLSRBR30-1500Q8 Banner Engineering
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Remote Blanking Receiver; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1500 mm (59.1 in); Housing Length: 1569 mm (61.8 in); Connection: 8-pin M12 Connector
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук