SLSRBR30-600Q8
SLSRBR30-600Q8 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Packaging: Box
Features: Blanking
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 600mm
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM, Packaging: Box, Features: Blanking, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 600mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m.
Інші пропозиції SLSRBR30-600Q8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSRBR30-600Q8 SLSRBR30-600Q8 Виробник : Banner Engineering 112852-3078926.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Remote Blanking Receiver; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 600 mm (23.6 in); Housing Length: 671 mm (26.4 in); Connection: 8-pin M12 Connector