Продукція > LIN ENGINEERING > SLU16CH036-24-M16-1024
SLU16CH036-24-M16-1024
SLU16CH036-24-M16-1024 Lin Engineering
SLU16CH036-24-M16-1024.pdf
Виробник: Lin Engineering
Description: SLOTLESS BLDC: 16MM/ENC
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 0.630" Dia (16.00mm)
Function: Standard
RPM: 12350 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads with Connector
Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.394" (10.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.240" (6.10mm)