SM-31TW101
SM-31TW101 Nidec Components Corporation
sm-3&sm-31.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.154" x 0.126" Face (3.90mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 100 Ohms
Number of Turns: 5.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.154" x 0.126" Face (3.90mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 100 Ohms, Number of Turns: 5.0.
Інші пропозиції SM-31TW101
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-31TW101 SM-31TW101 Виробник : Nidec Components sm-3&sm-31.pdf Trimmer Resistors - SMD 100 W 3mm SMD multi turn J-lead, top adj., 5 turn