SM-3TA101 Copal Electronics Inc.
9229577913cb85d62174c4647fb6563c5792b220.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 100 OHM 0.125W SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 100 W 3mm SMD multi turn J-lead, side adj., 11 turn.
Інші пропозиції SM-3TA101
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-3TA101 SM-3TA101 Виробник : Nidec Components 9229577913cb85d62174c4647fb6563c5792b220.pdf Trimmer Resistors - SMD 100 W 3mm SMD multi turn J-lead, side adj., 11 turn