SM-3TA105 Copal Electronics Inc.
9229577913cb85d62174c4647fb6563c5792b220.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 1M OHM 0.125W SMD
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 1 MW 3mm SMD multi turn J-lead, side adj., 11 turn.
Інші пропозиції SM-3TA105
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-3TA105 SM-3TA105 Виробник : Nidec Components sm_3_26sm_31-1827210.pdf Trimmer Resistors - SMD 1 MW 3mm SMD multi turn J-lead, side adj., 11 turn