SM-3TB204 Copal Electronics Inc.
9229577913cb85d62174c4647fb6563c5792b220.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 200K OHM 0.125W SMD
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 200 KW 3mm SMD multi turn gull wing, side adj., 11 turn.
Інші пропозиції SM-3TB204
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-3TB204 SM-3TB204 Виробник : Nidec Components sm_3_26sm_31-1827210.pdf Trimmer Resistors - SMD 200 KW 3mm SMD multi turn gull wing, side adj., 11 turn