SM-3TB205 Copal Electronics Inc.
9229577913cb85d62174c4647fb6563c5792b220.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 2M OHM 0.125W SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 2 MW 3mm SMD multi turn gull wing, side adj., 11 turn..
Інші пропозиції SM-3TB205
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-3TB205 SM-3TB205 Виробник : Nidec Components sm_3_26sm_31-1827210.pdf Trimmer Resistors - SMD 2 MW 3mm SMD multi turn gull wing, side adj., 11 turn.