SM-3TB503 Copal Electronics Inc.
9229577913cb85d62174c4647fb6563c5792b220.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 50K OHM 0.125W SMD
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 50 KW 3mm SMD multi turn gull wing, side adj., 11 turn..
Інші пропозиції SM-3TB503
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-3TB503 SM-3TB503 Виробник : Nidec Components 9229577913cb85d62174c4647fb6563c5792b220.pdf Trimmer Resistors - SMD 50 KW 3mm SMD multi turn gull wing, side adj., 11 turn.