SM-42X200
SM-42X200 Nidec Components
sm-42&sm-43.pdf
Виробник: Nidec Components
Description: TRIMMER 20 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Resistance: 20 Ohms
Number of Turns: 11.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 20 OHM 0.25W GW TOP ADJ, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 20 Ohms, Number of Turns: 11.0.
Інші пропозиції SM-42X200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-42X200 SM-42X200 Виробник : Nidec Components sm-42&sm-43.pdf Trimmer Resistors - SMD 20 W 5mm SMD 11 turn, Gull-wing, top-adjustment