SM0006-150-NB
SM0006-150-NB LICAP Technologies, Inc.
SM0006-150-NB_DS.pdf
Виробник: LICAP Technologies, Inc.
Description: CAPACITOR 6F 0%/20% 150V CHAS
Tolerance: 0%, +20%
Packaging: Box
Package / Case: Module
Size / Dimension: 14.528" L x 9.449" W (369.00mm x 240.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 3.110" (79.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6 F
Voltage - Rated: 150 V
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 6F 0%/20% 150V CHAS, Tolerance: 0%, +20%, Packaging: Box, Package / Case: Module, Size / Dimension: 14.528" L x 9.449" W (369.00mm x 240.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 3.110" (79.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6 F, Voltage - Rated: 150 V.