SM0125-064-ATH
SM0125-064-ATH LICAP Technologies, Inc.
SM0125-064_ATH_DS.pdf
Виробник: LICAP Technologies, Inc.
Description: CAPACITOR 125F 0%/20% 64V CHAS
Tolerance: 0%, +20%
Packaging: Box
Package / Case: Module
Size / Dimension: 16.280" L x 10.866" W (413.50mm x 276.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: Screw Terminals
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 7.126" (181.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 125 F
Voltage - Rated: 64 V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 125F 0%/20% 64V CHAS, Tolerance: 0%, +20%, Packaging: Box, Package / Case: Module, Size / Dimension: 16.280" L x 10.866" W (413.50mm x 276.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: Screw Terminals, ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 7.126" (181.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 125 F, Voltage - Rated: 64 V.