SM025C127MAN360
SM025C127MAN360 KYOCERA AVX Components
sm01-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 120uF 50V X7R 20% 3 Stacked 2.54mm 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 120UF 50V 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM025C127MAN360 SM025C127MAN360 Виробник : AVX SM-Style-1092836.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 120UF 50V 20%