SM027C126KAJ360
SM027C126KAJ360 KYOCERA AVX Components
sm01-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 12uF 500V X7R 10% 3 Stacked 125°C Low ESR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM027C126KAJ360 SM027C126KAJ360 Виробник : KYOCERA AVX SM_Style-2888778.pdf Speciality Ceramic Capacitors 12UF 500V 10%