Продукція > KYOCERA AVX > SM037C565KHN650
SM037C565KHN650
SM037C565KHN650 KYOCERA AVX
SM_Style-2888778.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Speciality Ceramic Capacitors 5.6UF 500V 10% 2.54MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук