Продукція > KYOCERA AVX > SM045C106KAN240
SM045C106KAN240
SM045C106KAN240 KYOCERA AVX
SM_Style-2888778.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Speciality Ceramic Capacitors 50 VDC 10 uF X7R 10 % 2.54 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук