Продукція > KYOCERA AVX > SM045C126KAL240
SM045C126KAL240 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 12UF 50V X7R 8SMD JLEAD
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked SMD, 8 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Capacitance: 12 µF
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 12UF 50V X7R 8SMD JLEAD, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked SMD, 8 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Capacitance: 12 µF.