SM045C825KAN240
SM045C825KAN240 KYOCERA AVX Components
sm01-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 8.2uF 50V X7R 10% 2 Stacked 2.54mm 125°C Low ESR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук