SM103J1K-TR
SM103J1K-TR Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3892K MELF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 220°C
B0/50: 3892K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±10%
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM103J1K-TR SM103J1K-TR Виробник : Littelfuse littelfuse-surface-mount-thermistors-ll-34-minimelf-sm-datasheet?assetguid=654b2f32-b2e3-4acc-9179-02723b29b0f6 NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors NTC 10K OHM +/-10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B0/50: 3892K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±10%
Мінімальне замовлення: 9
товару немає в наявності
SM103J1KTR Виробник : LITTELFUSE MiniMELF_SM.pdf Category: SMD measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 10kΩ; SMD; 3892K; ±10%; -55÷220°C
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 10kΩ
Mounting: SMD
Material constant B: 3892K
Operating temperature: -55...220°C
Tolerance: ±10%