SM111K08L
SM111K08L ANYSOLAR Ltd
SM111K08L%20DATA%20SHEET%20202007.pdf
Виробник: ANYSOLAR Ltd
Description: MONOCRYST SOLAR CELL 196MW 5.53V
Packaging: Bulk
Package / Case: Cells
Size / Dimension: 3.43" L x 0.55" W x 0.08" H (87.0mm x 14.0mm x 2.0mm)
Type: Monocrystalline
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Voltage @ Pmpp: 4.46 V
Current @ Pmpp: 43.9 mA
Voltage - Open Circuit: 5.53 V
Current - Short Circuit (Isc): 46.7 mA
Power (Watts) - Max: 196 mW
на замовлення 235 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOCRYST SOLAR CELL 196MW 5.53V, Packaging: Bulk, Package / Case: Cells, Size / Dimension: 3.43" L x 0.55" W x 0.08" H (87.0mm x 14.0mm x 2.0mm), Type: Monocrystalline, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Voltage @ Pmpp: 4.46 V, Current @ Pmpp: 43.9 mA, Voltage - Open Circuit: 5.53 V, Current - Short Circuit (Isc): 46.7 mA, Power (Watts) - Max: 196 mW.